Şirket Profili

Dikmen Savunma A.Ş 2018 Şubat ayında kurulmuş olup, kurulduğu ilk günden itibaren teknik personeliyle birlikte Savunma Sanayisine yönelik parça üretimi için çalışmaktadır. Firmamız Savunma Sanayi için ürettiği parçaları ihtiyaca özel, etkin, güvenilir ve yenilikçi ürünler sunmaktadır. Dikmen Savunma A.Ş savunma altyapısını her geçen gün arttırmayı hedefleyip teknik personelini bu yönde eğitmekte ve geliştirmektedir. Dikmen Savunma A.Ş kurulduğu ilk günden itibaren firma amacı olarak kendini durmadan yenileyen, kalite, iş güvenliği ve yetkin personeliyle birlikte çalışma azmini ön planda tutarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlamış olup, müşterilerine gerçekçi çözümler sunmaktadır. Müşterilerine ihtiyaçlarına göre özel çözümler oluşturarak en üst kalitede yardımcı olmayı hedefleyerek, Ulusal ve Uluslararası düzeyde Uluslararası standartlara uygun en iyi kalitede parça üretimini amaçlamaktadır. Dikmen Savunma A.Ş yönetim ve konusunda uzmanlaşmış teknik personeliyle birlikte müşterilerine hak ettiği saygıyı, ilgiyi ve hizmeti en üst düzeyde vermektedir.

Misyonumuz

Savunma Sanayi alanında; Türk Silahlı Kuvvetleri başta olmak üzere, azami ölçüde Savunma sanayimizin ihtiyaçlarını karşılayan ve uluslararası arenada daha fazla söz sahibi olan, halkına gurur veren bir savunma sanayi şirketi olmak.

Vizyonumuz

Kuruluşundaki milli amacın gereklerini yerine getirerek; küresel pazarda paydaşları için yenilikçi değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan,  değişen ve gelişen talepler doğrultusunda ürünler üreten, güven duyulan, sosyal ve çevresel sorumlulukları olan bir savunma sanayi şirketi olmak.